רשם הקבלנים – למה אין שירות מקצועי ואדיב?

רשם הקבלנים – למה אין שירות מקצועי ואדיב ?

כעורך דין אני מתנהל מול הרבה מאוד גופים ורשויות, כגון בתי המשפט, בתי הדין, הוצאה לפועל, רשם החברות, רשם העמותות, מדור התשלומים במשרד הפנים, משרדי ממשלה, טאבו, מנהל מקרקעי ישראל וכדומה.

המטרה שלי בהתנהלות מול הרשויות הללו היא לעזור ללקוחות שלי לקבל את מה שהם מבקשים ודורשים.

מדובר ברשויות מסועפות שלעיתים מקשות מאוד על אנשים והם צריכים את עזרתו של עורך דין כדי להשיג את מבוקשם.

התנהלות רשם הקבלנים

אלא שיש  גוף אחד שיש לנו קושי לעבוד מולו במיוחד בתקופה של הקורונה.

אני שם לב שרוב הרשויות שציינתי מנסות לפעול בצורה הגיונית ונורמאלית בתקופת הקורונה ולתת מענה לפונים אליה כי מדובר בגופים חיוניים מאוד.

אלא שההרגשה שלי שהגוף שנקרא רשם הקבלנים אינו מנסה בכלל להיות ידידותי כלפי הפונים אליו ובמיוחד בימי הקורונה יש קושי להתנהל מול רשם הקבלנים.

כעורך דין עם ניסיון של 12 שנים והגשת בקשות רבות לרשם הקבלנים אני יכול להעיד כי גם בימים רגילים רשם הקבלנים לא מצטיין בשירות שהוא נותן לקבלנים אבל בימים של הקורונה רשם הקבלנים עובר כל גבול.

רשם הקבלנים – למה אין שירות מקצועי ואדיב?

רשם הקבלנים – אין קבלת קהל ואין טלפונים…

נכון להיום אין קבלת קהל במשרדי רשם הקבלנים, מה שאומר שקבלנים לא יכולים להגיע לרשם הקבלנים ולשאול שאלות ולברר דברים בכל הקשור לבקשה שלהם.

מדובר בזכות אלמנטרית ובסיסית גם בימי הקורונה שכן כמעט כל גוף ממשלתי מאפשר זאת בצורה בטוחה בעיקר על ידי קביעת תורים.

קביעת תורים כדי להגיע לרשם הקבלנים והתנהלות בטוחה עם הסמכות בהחלט יכולה ליצור פגישות ברשם הקבלנים אשר יסייעו לקהל הקבלנים.

אך גם לא ניתן ליצור קשר טלפוני עם רשם הקבלנים.

קבלן שיש לו שאלה דחופה או נושא חשוב שהוא רוצה לברר או לדעת היכן התיק שלו עובד לא יכול ליצור קשר עם רשם הקבלנים ולברר זאת.

מבחינתי מדובר במחדל ענק שכן לא ייתכן שלא יהיה קשר בסיס של הקבלן עם רשם הקבלנים בטלפון לצורך בירורים דחופים.

לכן יש צורך שיהיה מעה טלפוני בסיסי שאפילו ממתינים לו זמן רב כדי לסייע לציבור הקבלנים.

את הבקשות לרשם הקבלנים אפשר להגיש רק באמצעות מייל אבל כאשר קבלן רוצה לשאול שאלות אפילו באמצעות המייל לא ניתן לעשות כן ולא עונים בצורה סדירה על שאלות כך שאין כמעט כל קשר עם רשם הקבלנים – דבר שמפריע מאוד לקבלנים רבים להתנהל מול הרשם.

מצופה מרשם הקבלנים שאם אין תורים ואין טלפונים אז לפחות המענה במייל יהיה אפקטיבי אך הדבר לא כך לצערי.

לסיכום

גם אם בימים רגילים רשם הקבלנים לא הצטיין במתן שרות אדיב וההרגשה של כל רוב הקבלנים כי מדובר בגוף שלא נותן שירות מוצלח אז בימים של קורונה יש עוד הרבה יותר קושי להתנהל מול רשם הקבלנים ומכאן שקבלנים רבים ניזוקים .

לאור הניסיון והידע הרב שיש לנו במשרד אנחנו מגישים בקשות יותר מדויקות ולכן פחות נזקקים לעזרתו של רשם הקבלנים אך קבלנים רבים שזקוקים להדרכה חייב שיהיה להם דישה יותר פתוחה וישירה לרשם הקבלנים.

אנחנו במשרד פועלים בכל הערוצים כדי לפתור את הבעיה הזאת ולפנות לגורמים פוליטיים במשרד הבינוי והשיכון כדי שהתנהלות רשם הקבלנים תהפוך להיות יותר שירותית .

צור קשר

יש לכם שאלות בנושא רשם הקבלנים, רישום קבלנים או גיוס עובדים פלסטינים אתם מוזמנים  עם משרדינו בטלפון 077-4564770.

אתם מוזמנים כמובן להיכנס לדף הפייסבוק שלנו או לערוץ היוטיוב וליהנות מחומרים שיעזרו לכם בהתנהלות מול רשם הקבלנים או מדור התשלום לגיוס עובדים מהשטחים.

השאירו תגובה

צרו קשר

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם