עו"ד תומר סופר – ייצוג ורישום קבלנים. כי יש על מי לבנות!
עו"ד תומר סופר הוא המומחה המוביל לרישום קבלנים, העלאת סיווג, גיוסי עובדי שטחים, הגשה למכרזים, הכוונה בדיני עבודה וכל יתר השירותים הדרושים לקבלנים.

משרדו של עו"ד תומר סופר מספק את כל השירותים לכל סוגי קבלנים תחת קורת גג אחת. רישום קבלנים מאלף עד תו – בדיקת הזכאות, איסוף פרטים, הגשת מסמכי הבקשה, התנהלות יעילה מול משרדים ממשלתיים, הכנה וייצוג מול וועדת רשם הקבלנים וכדומה. שירותים נוספים כוללים העלאת סיווג קבלני, גיוס עובדים מהשטחים, הכנה והגשה למכרזים, הכוונה בדיני עבודה ועוד.

המומחה מס' 1 ברישוי קבלנים – שהוא גם עורך דין. 
רישום קבלני הוא תחום ייחודי ונישתי בעולם המשפטי, הדורש מומחיות וניסיון ספציפיים. ההתמחות הספציפית, בתוספת ניסיון ורשת קשרים עם האנשים הנכונים, מעלים משמעותית את סיכויי הקבלן לקבל רישיון. נוסף על כך, עו"ד תומר סופר הוא יותר ממומחה, הוא גם עורך דין, מה שאומר יותר מקצועיות, יותר אמינות, והבנה של סוגיות משפטיות.

מקסימום תוצאות, במינימום זמן.
אחד העקרונות המובילים של עו"ד סופר זה לא לבזבז זמן יקר ללקוח, לכן הוא דואג לבצע הערכה כבר בשלב מוקדם, ולהבין את הפוטנציאל להשיג רישיון לקבלן. עו"ד סופר מגיע ממקום שמבין את צרכי הקבלן, ומספק עבורו את כל השירותים במקום אחד, בלי לאלץ אותו לעבור ממשרד למשרד דבר המאפשר לקבלן להתמקד בעבודת הבנייה, ללא עיכובים מיותרים או הפסדים כספיים.

הולך עם הלקוח עד קבלת התוצאה הרצויה!
עו"ד תומר סופר לא עושה חצי עבודה, הוא נמצא שם עבור הקבלן מהצעד הראשון ועד סיום התהליך, באש ובמים. במידה ומתגלים אתגרים ומכשולים בירוקרטיים או משפטיים, עו"ד סופר יודע להציג פתרונות יצירתיים ואף מוכן להילחם למען הלקוח ולעשות הכל – עד להשגת התוצאות המבוקשות. הכל נעשה כמובן בצורה של יחס אישי, מכבד ומעל הכל מקצועי.

ממליצים

ספר הביקורים של עו"ד תומר סופר

מפת דרכים לגן עדן

להשפיע כדרך חיים להשגת כל יעד בחייך

רוצים ללמוד את אסטרטגיות, הטקטיקות והכלים שבהם משתמשים עורכי הדין הטובים ביותר בארץ ובעולם כדי לנצח תיקים בבית המשפט ולהשיג תוצאות מעולות בניהול משא ומתן?
בספר " מפת דרכים לגן עדן" תקבלו את כל הכלים האלו כדי להשפיע ולשכנע בחיי היומיום, עם המשפחה , בוס, חברים ולקוחות ובכל מצב כמו העורכי דין הטובים ביותר בעולם וכך להשיג כל מטרה בחייהם.

10% מהרווחים ממכירת הספר יתרמו לעמותות המסייעות לאנשים לממש את כישורי ההשפעה שלהם ולהיות מנהיגים

צרו קשר

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם