איך הלקוחות חושבים כשהם בוחרים קבלן לבצע עבודות שיפוצים?

רישום קבלן שיפוצים

רישום קבלן שיפוצים: הקדמה

מחפשים מידע אודות רישום קבלן בתחום השיפוצים? לא תתפלאו לדעת כי בתחום השיפוצים יש תחרות מאוד קשה על כל לקוח. תחרות זו גורמת לכך שהרבה מאוד קבלנים לוקחים עבודות שיפוצים במחירים זולים ולא תמיד מרוויחים כפי שהיו רוצים.

במאמר זה אני רוצה להסביר לכם איך הלקוחות שלכם חושבים כאשר הם בוחרים את הקבלן שיעשה להם שיפוץ בבית. כיצד הלקוחות שלכם חושבים שהם מחליטים לבחור קבלן שיבצע להם את עבודות הבנייה.

איך לקוחות חושבים כשהם בוחרים קבלן שביצע עבודות שיפוצים

כאשר הלקוחות שלכם רוצים לשפץ את הבית או העסק שלהם הם מעוניינים למצוא קבלן הגון וישר שיעשה עבורם עבודות שיפוצים מקצועית במחיר הגיוני.

כאשר מגיעים קבלנים כדי לתת הצעת מחיר אין כמעט ללקוח שום קנה מידה לדעת מי הוא הקבלן שעומד מולו ונותן לא הצעת מחיר. האם מדובר בקבלן מקצועי? האם יש לקבלן ניסיון מתאים? האם לחברה שלו יש איתנות פיננסית?

מה שמעלה את החששות של הלקוחות שלכם זה העובדה שיש הרבה מאוד סיפורים על קבלנים שלא ביצעו את העבודה בצורה המקצועית וההגונה ביותר והרבה מאוד מקרים מגיעים לבית המשפט.

לכן חשוב שתדעו כי הלקוח שלכם מרגיש חוסר ביטחון וחוסר וודאות כאשר אתם מגיעים אליו לתת לו הצעת מחיר גם אם הם קיבלו המלצות עליכם.

רישיון קבלן רשום מעניק ביטחון ללקוח שמציעים עבודות שיפוצים

לכן המטרה של הקבלן בשלב זה של הצעת המחיר היא לתת ללקוח הרגשה של ביטחון. השאלה היא איך ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות כדי לסגור יותר לקוחות ובמחירים יותר אטרקטיביים.

זו הסיבה שכדאי להיות קבלן רשום שמופיע בפנקס הקבלנים. כאשר קבלן מראה ללקוחות שלו את התעודה שהוא קבלן רשום באופן אוטומטי הלקוח מבין כי מדובר בקבלן מקצועי ורציני. הלקוח מבין שאותו קבלן עומד בכל התנאים של רשם הקבלנים שכן רשם הקבלנים לא יעניק רישיון קבלן שיפוצים למי שהוא למשל פושט רגל או שיש עליו הרבה מאוד תלונות ותביעות.

כמו כן רשם הקבלנים ייתן את הרישיון שלו לקבלן שיש לו ניסיון איכותי ושביצע הרבה עבודות שיפוצים כדי להיות ראוי לרישיון. אם תזדקקו לעזרה של עורך דין לרישום קבלן שיפוצים – תוכלו לפנות למשרד עו"ד תומר סופר.

הקבלן עומד בסטנדרטים של רשם הקבלנים באמצעות רישיון קבלן שיפוצים

הדבר שחשוב מאוד ללקוחות זה הידיעה שקבלן רשום לא רק עומד בסטנדרטים מאוד מחמירים של רשם הקבלנים אלא שאותו קבלן שמבצע עבודות שיפוצים מפוקח על ידי רשם קבלנים שכן במקרה שהקבלן מתנהג בצורה לא מקצועית והולמת אזי הלקוח יכול להגיש כנגדו תלונה לרשם הקבלנים וזה יכול להפעיל כנגדו סנקציות שהחמורה בהן – שלילת רישיון קבלן שיפוצים .

היתרונות ברישום קבלן בתחום השיפוצים

לכן כאשר קבלנים עושים רישיון קבלן רשום הם למעשה גורמים ללקוחות שלהם להבין שמדובר בקבלן מקצועי והגון ולכן הרישיון מהווה את אחד הכלים השיווקיים הטובים ביותר עבור קבלנים שרוצים גם לפעול על פי החוק וגם להשיג יותר לקוחות כדאיים .

מניסיון רב של שנים רבות אני יכול להעיד שקבלנים שהוציאו רישיון קבלן רשום עשו את עסקת חייהם והרישיון קידם אותם בצורה משמעותית בקבלת לקוחות רווחיים שכן לקוח שמתקשר עם קבלן רשום יודע שהוא משלם מעט יותר על האיכות של העבודה ועל כך שיש לו יותר ביטחון שהעבודה תעשה על הצד הטוב ביותר.

צריכים סיוע של עורך דין לרישום קבלן שיפוצים?

עורך דין לרישום קבלן שיפוצים
עורך דין לרישום קבלן שיפוצים

יש לכם שאלה בנושא רישום קבלן בתחום השיפוצים או העלאת סיווג קבלני? אתם מוזמנים לפנות למשרדינו בטלפון 0774564770 ונשמח לעזור לכם לקבל את הרישיון מרשם הקבלנים.

אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק ולערוץ היוטיוב שלנו כדי להתעדכן בתכנים חדשים שיעזרו לכם.

עו״ד תומר סופר

השאירו תגובה

צרו קשר

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם