האם לקנות חברה קבלנים עם רישיון 100 ג1 או לא?

הוצאת רשיון 100 ג

הוצאת רשיון קבלן 1ג – התלבטות של קבלנים

הרבה מאוד קבלנים ושיפוצניקים מתלבטים האם לקנות חברה עם רישיון קבלן רשום למשל 100 ג1 או 200 ג1. או להקים חברה ולהעסיק בה שני עובדים ולהשקיע בתהליך הוצאת רשיון 100 ג1.

להחלטה של קבלן האם לקנות חברה 100 ג1 יכולה להיות קריטית עבור הקבלן ולהשפיע עליו לתווך הקצר והארוך בצורה משמעותית. לכן יש חשיבות רבה לקבל החלטה מושכל ונכונה ולהתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום רישום קבלנים שיש לו ניסיון רב בתחום ויכול לקבל ביחד עם הקבלן החלטה נבונה.

יתרונות וחסרונות של הוצאת רשיון קבלן 1ג

אז כמובן שאין תשובה חד משמעית ויש קבלנים שדווקא מתאים להם לקנות חברה קבלנים ויש כאלה שעדיף להם להקים חברה כזאת מההתחלה .

לכל דרך שבה בוחרים יש יתרונות וגם חסרונות.

כבר פירטתי במאמרים אחרים את היתרונות והחסרונות. אך כאן אני אזכיר שהיתרון הגדול ביותר והעיקרי לקניית חברה 100 ג1 הוא בכך שהקבלן חוסך הרבה מאוד זמן ובאופן מעשי הוא מקבל את הרישיון תוך זמן קצר מאוד ואז יכול להתחיל להגיש בקשות למכרזים, לגייס עובדים פלסטינים, להתחיל עבודות בתחום הבנייה וכדומה במקום להמתין זמן רב יחסית עד הוצאת הרישיון 100ג ואף לקחת סיכון שאותו קבלן לא יצליח להוציא רישיון בסופו של התהליך.

החיסרון העיקרי של הקבלנים הוא בכך שהעלות של רכישת חברה קבלנית היא יחסית גבוה וככל שיש לחברה יותר רישיונות או יותר מוניטין כך המחיר יכול להעלות.

תומר סופר עורך דין להוצאת רשיון 100 ג
רכישת חברה קבלנים 100 ג1

איך מקבלנים החלטה נבונה לקנות חברה עם רישיון 100 ג1 ?

לכן במידה ואתם רוצים לקנות או למכור חברה עם רישיון קבלן למשל 100 ג1 אז יש לעשות זאת בצורה נכונה כדי לא להסתבך שכן מדובר בעסקה מאוד מורכבת ומסובכת שכן יש לעשות אותה בצורה נכונה הם מבחינת החוזה שבין הקונה למוכר, הן מבחינת רשם החברות והן מבחינת רשם הקבלנים.

במידה ונוצר בעיה באחד מהגורמים הללו העסקה יכולה להתבטל ולרדת לטמיון ואז היה חבל על כך הזמן, המאמץ והאנרגיה ושלא לדבר שיש הרבה עסקאות שלא מצליחות שמגיעות לבית המשפט ואז מדובר בנוסף גם על ניהול הליך משפטית ארוך ומייגע.

לכן במידה ואתם רוצים לקנות או למכור חברה עם רישיון 100 ג'1 או כל רישיון אחר – הגעתם למקום הנכון !

במהלך 11 השנים האחרונות משרדנו ליווה אינספור עסקאות מסוג זה של קנייה ומכירה של חברות עם רישיון קבלן כגון 100 ג'1 או 100 ג'2  הן מבחינה משפטית והן מבחינה עסקית או חשבונאית ובפועל משרדנו מסייע לחבר בין קונים למוכרים.

חיבור בין קונים למוכרים- ההתמחות שלנו

האמת שהחיבור בין קונים למוכרים הוא אחד היתרונות העצומים שיש למשרדנו בתחום של רכישות חברות עם רישיון קבלן. שכן בשל כך שאין היום בארץ הרבה מאוד משרדים שמתמחים ברישום קבלנים והעלאת סיווג לקבלנים אזי המשרד שלנו שמתמחה בתחום זה כבר משרד שנים צבר מוניטין וידע עצום כך שכמעט כל קבלן שרוצה לקנות או למכור את החברה שלו פונה למשרדנו כדי לקבלן עזרה במציאת קונה/מוכר וכמובן בתהליך הייעוץ המשפטי והעסקי.

אני לא מכיר מארץ אף משרד שמומחה בנושאים אלו של שנייה ומכירה של חברות קבלניות עם רישיון קבלן רשום כמו 100 ג'1 לכן המשרד שלנו הפך להיות למעשה הבית ל הקבלנים מבחינת מציאת קונה או מוכר או לרישום קבלנים והעלאת סיווג לקבלנים.

משרדנו ישמח לעזור גם לכם בתהליך המורכב של קנייה ומכירה חברה עם רישיון עד קבלת התוצאה הרצויה והרווחית עבורכם. המטרה שלנו היא למקסם עבורכם את הרווח בתהליך הקנייה והמכירה של חברה קבלנים וגם לשמור עליכם מחינה משפטית ועסקית כדי שהעסקה זהו לא תלך למקומות לא נכונים כמו מאבקים משפטיים ובתי משפט.

הוצאת רשיון קבלן 1ג: צרו קשר

במידה ויש לכם שאלות בנושא של רישום קבלנים או העלאת סיווג לקבלנים או במידה ויש לכם חברה ואתם מחפשים קונה איכותי ורציני או שאתם מחפשים חברה נקייה שאין לה עבר בעייתי אתם מוזמנים לפנות למשרדינו או ליצור איתנו קשר בטלפון 077-4564-770 ואחד מצוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם.

אתם מוזמנים כמובן גם להיכנס לדף הפייסבוק שלנו שלנו או לערוץ היוטיוב שלנו להתעדכן בעדכונים חדשים או לשאול שאלות בפורום ולקבל תשובות מקצועיות מעורך דין תומר סופר

השאירו תגובה

צרו קשר

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם