ההתלבטות הגדולה של קבלנים- קניית חברה עם רישיון קבלן רשום או לא ?

קניית חברה

האם לקנות חברה עם רישיון קבלן רשום ?

קבלנים רבים רוצים להתקדם בתחום שלהם ולהשיג את הרישיון קבלן רשום אם זה 100 ג'1 או כל רישיון אחר שמציע רשם הקבלנים.

קבלנים אלו יודעים כי רישיון הקבלן רשום יעניק להם יתרונות רבים ועצומים כגון הגשה למכרזים, גיוס עובדים פלסטינים, עבודה בהתאם לחוק, שיווק בפני לקוחות פרטיים ועסקיים ועוד.

אך ברגע שהקבלנים קיבלו את ההחלטה הנכונה לעשות רישיון קבלן רשום עומדת בפניהם שתי אפשרויות עיקריות. האפשרות הראשונה היא להקים חברה קבלנית שבה יעבדו שני עובדים עם ההסמכות הנכונות. כלומר, שלהעסיק שני עובדים שהם או מהנדסים או הנדסאים או מנהלי עבודה שיש להם את תקופת הניסיון המתאים והאיכותי לכך.

אלא שתהליך זה יכול לקחת חודשים רבים ולעיתים מעל שנה ויש רבים מהקבלנים שבדרך מתייאשים ואז בסופו של דבר לא מוציאים את הרישיון קבלן רשום.

קניית חברה עם רישיון קבלן רשום

לכן קבלנים אלו מעדיפים ללכת על האפשרות השנייה של קניית חברה קבלנים עם רישיון קבלן רשום . אומנם האופציה הזאת עולה לא מעט כסף אבל היתרון העצום שלה שממש במספר ימים יכול הקבלן לקבלן את הרישיון המיוחד ואז להתחיל לעבוד, לגשת למכרזים או להתחיל להגיש בקשות לגיוס עובדים פלסטינים . במקרים מסוימים חשוב לדעת שהקבלן מצבע עבודות אבל משתמש ברישיון של קבלן אחר וכתוצאה מכך הוא משלם לא 5-10 אחוזים על דמי התיווך. כמובן שבפרויקטים שהם בהיקף כספי גבוה מאוד מדובר בסכומים גבוהים מאוד עד שעדיף לקבלן לקנות חברה עם רישיון קבלן.

אם כן, קניית חברה עם רישיון קבלן רשום יכולה להיות בהרבה מאוד מקרים הפתרון האולטימטיבי עבור קבלנים שחשוב להם המהירות בקבלת הרישיון מצד אחד ומצד שני הם יודעים שדווקא קניית חברה עם רישיון קבלן יכולה לחסוך להם הרבה מאוד כסף כי הם יכולים להתחיל לעבוד בצורה מהירה ולהרוויח כסף וגם לא לשלם כספים בגין תיווך לקבלנים אחרים.

לכן, קניית חברה עם רישיון קבלן רשום היא בהחלט התלבטות רצינית עבור קבלן ואין תשובה חד משמעית אלא כל קבלן צריך לבדוק עבורו האם זה משתלם לבצע קניית חברה עם רישיון קבלן או לא.

קניית חברה עם רישיון קבלן רשום

אם קונים אז עושים זאת נכון !

במהלך 11 השנים האחרונות משרדנו התמחה בנושא קניית חברה עם רישיון קבלן רשום וצבר כתוצאה מכך הרבה מאוד ידע הן מבחינה משפטית והן מבחינה עסקית .

יתר על כך, הרבה מאוד קבלנים כבר יודעים שאם הם מחפשים קניית חברה עם רישיון קבלן רשום או שהם רוצים למצוא חברה אז הם פונים למשרדנו שמתמחה בתחום.

חשוב מאוד לפנות למשרד שמתמחה בתחום כי קניית חברה עם רישיון קבלן רשום היא עסקה מורכבת מאוד שאם היא מבוצעת בצורה לא נכונה אז היא בקלות יכולה להתבטל או במקרים חמורים יותר להגיע לדיונים בבית המשפט ואז יוצא שאותם קבלנים הן הקונים והן המוכרים איבד הרבה מאוד כסף זמן ומאמץ ומנגד קיבלו הרבה מאוד כאב ראש.

כאשר מגיע אלינו למשרד לקוח לצורך קניית חברה עם רישיון קבלן רשום או לקוח שיש לו חברה קבלנית שהוא רוצה למכור משרדנו בודק לעומק את הצדדים כדי לראות שהם רציניים כך שלמוכר יש חברה שהיא נקייה והמוכר הוא אדם אמין ורציני שיש לו כסף לרכוש את החברה.

לכן במידה ואתם רוצים חושבים על קניית חברה עם רישיון קבלן רשום אם חייבים לעשות את זה נכון או לא לעשות את זה בכלל שכן מדובר בעסקה מורכבת מאוד.

צרו איתנו קשר

במידה ויש לכם שאלות בנושא שם קניית חברה עם רישיון קבלן רשום או בנושא רישום קבלנים אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו להשאיר לנו הודעה או ליצור איתנו קשר בטלפון 077-4564770 ואחד מצוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם.

אנחנו מאוד ממליצים לכם להיכנס לדף הפייסבוק שלנו או לערוץ היוטיוב שלנו כדי להתעדכן בעדכונים חדשים בנושא רישום קבלנים או להיכנס לפורום שלנו לשאול שאלות ולקבל תשובות מקצועיות את עורך דין תומר סופר.

השאירו תגובה

צרו קשר

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם