כיצד קבלן יעבור בקלות את הוועדה המייעצת של רשם הקבלנים

כיצד רשם הקבלנים נעזר בוועדה המייעצת שלו?

קבלנים רבים מגישים בקשות לרשם הקבלנים כדי להירשם בפנקס הקבלנים.

חשוב לדעת כי רשם הקבלנים מעביר את הבקשות של אותם קבלנים לוועדה המייעצת לרשם הקבלנים.

הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים יכולה או לקבל או לדחות את הבקשה של אותו קבלן בלי בכלל לראות את אותו הקבלן.

אך הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים יכולה לזמן את הקבלן שהגיש את בקשה וועדה לצורך בחינת המקצועיות שלו.

ברור לכל שהדיון בוועדה המייעצת לרשם הקבלנים הוא דיון גורלי מאוד וחשוב עבור הקבלן שמגיע שכן הוא יכול להשפיע על כל העתיק דלו שכן התנהלות נכונה של הקבלן בוועדה המייעצת תגדיל את הסיכויים של הקבלן לקבל את הרישיון ואילו התנהגות שאינה נכונה תוריד באופן דרסטי את הסיכויים לקבל את הרישיון ולהרירשם בפנקס הקבלנים

קיימים שני יתרונות עיקריים לקבלנים אשר מיוצגים על ידי עורך דין כאשר הם מגיעים לדיון בפני הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים

יתרון ראשון: הכנה לדיון בפני הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים

עורך הדין בעל מומחיות בתחום רישום קבלנים יכין בצורה מקצועית את הקבלן בפני הוועדה. עורך דין מקצועי שהיה לא פעם בדיונים בפני הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים כבר יודע איזה שאלות ישאלו ואיפה חברי הוועדה מנסים להפיל את הקבלן. לכן הכנה מקצועית של הקבלן על ידי עורך הדין בפני הדיון בוועדה המייעצת לרשם הקבלנים יכולה להיות קריטית  עבור הקבלן בדרך להוצאת הרישיון קבלן.

יתרון שני: ייצוג של עורך הדין בפני הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים

למעשה עורך דין יכול לייצג את הקבלן בפני הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים . ייצוג של הקבלן יכול לתת ביטחון עצום לעורך דין שיש לו את עורך הדין לידו . בנוסף כאשר יש לשאלות לא הוגנות עורך הדין יכול להודיע לוועדה המייעצת על כך ולפסול את השאלות.

כמו כן , לא פעם ייצגתי קבלנים שהוועדה שאלה אותם שאלות שהיו מורכבות ולא מובנות לקבלן . לכן תפקידו של עורך הדין הוא גם להסביר את השאלות לקבלן בצורה פשוטה יותר . תפקידו של עורך הדין גם לוודא שהדברים שאומר הקבלן נרשמים בצורה נכונה בפרוטוקול של הוועדה המייעצת ושדבריו אינם מסולפים.

לכן לא כדאי לקחת סיכון ולהגיש את הבקשה לרשם הקבלנים בלי ייצוג של עורך דין שגם ייצג בוועדה המייעצת לרשם הקבלנים.

הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים
הוועדה המייעצת לרשם הקבלנים

יתרון ייצוג של עורך דין

מלבד זה שעורך דין מומחה לרישום קבלנים מכין בקשה מקצועית לרשם הקבלנים הרי שעורך הדין בלבד יכול לייצג את הקבלן בפני הוועדה וכן להכין אותו אליה בצורה מקצועית כך שהוא יעבור את בחינת הוועדה ויקבל את הרישיון קבלן רשום.

בכל שאלה בנושא רישום קבלנים או הגדלת סיווג לקבלנים אתם מוזמנים לפנות למשרדנו או להשאיל שאלה בפורום שלנו או ליצור קשר בטלפון 077-4564-770 ואחד מנציגי המשרד ייצוג אתכם קשר כדי לעזור לכם

השאירו תגובה

צרו קשר

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם