הגשת מכרזים על ידי קבלנים רשומים

הגשת מכרזים על ידי קבלנים רשומים

מכרזים עוזרים לקבלים להקדם בעסק שלהם

במאמר זה אני אדבר על אחד התחומים המרכזיים ביותר עבור קבלנים ואחד הסיבות העיקריות לכך שקבלנים עושים רישיון קבלן רשום.

גופים ציבוריים רבים וגם חברות פרטיות מוציאות מכרזים כדי שקבלנים יגישו הצעות למכרזים. הסיבה לכך היא שמכרז היא דרך אמינה וגלויה להעניק עבודות שיש בצידם הרהב מאוד כסף לידי הקבלן המתאים ביותר.

לכן אותם גופים מוציאים מכרזים שסו הם מפרטים את התנאים שעל הקבלנים לעמוד בהם אם הם רוצים לבצע את העבודה.

המכרזים מפורסמים עיתונים ואתרי האינטרנט של אום גופים וניתן למצוא בשוק כופים עסקיים שתפקידם לרכז את כל אותם מכרזים עבור הקבלנים.

הגשת מכרזים עבור קבלן רשום – מילוי מקצועי של מסמכי המכרז

מילוי טפסים לצורך השתתפות במכרז הנו תהליך מורכב הכולל מספר שלבים הכרחיים. קבלן שלא יודע לעשות כן עלול לאבד מכרזים ולפספס עבודות רווחיות עבורו.

מכאן שיש חשיבות רבה לא רק לתמחור המכרז אלא גם לפרמטרים איכותיים כגון: כמות לקוחות, שנות וותק, מחזור עסקים, איכות לקוחות בנושאים ספציפיים, איכות הצוות, טכנולוגיה, ועוד.

לפיכך, הגשת מכרזים עבור קבלן רשום צריכה להיעשות בצורה מדויקת, מלאה ולהציג את החזקות של הקבלן בצורה בולטת ומרשימה כדי שהגופים המבצעים את המכרז יתרשמו והצעת הקבלן תתקבל.

קיים תהליך שיש לשמור עליו בהגשה לצורך זכייה במכרז. תהליך זה כולל את מלוי ההנחיות כלשונם ובדיוק רב,  תוך הקפדה על שימוש במונחים זהים למונחים המפורטים במכרז והתאמה מדויקת למפרט הבקשות המפורט במכרז.

בנוסף, יש לבצע בדיקת התאמה לכל דרישות הסף, ועל הקבלן להוכיח את העמידה בהן. כלומר אם בעל המכרז יש תנאי סף של רישיון 100 ג/1 אז קבלן שאין לו את סוג הרישיון הזה לא יכול לזכות בשום פנים ואופן במכרז. ישנם תנאים שהם מומלצים ושם יש שיקול דעת יותר לבעלי המכרז לשקול כאשר הם בודקים את הקבלנים שמגישים את המכרזים.

מה משרדנו יכול עשות עבורכם

אנו נדאג כי המכרז אותו אתם ממלאים יהיה תואם את ההנחיות והדרישות, כל המסמכים והרישיונות תקפים והנראות של ההגשה תהיה מיטבית. הגשה מדויקת, תוך הצגה של החזקות והיכולות שמייחדות אתכם כקבלן, תיצור רושם טוב ותגדיל את הסיכוי לזכייה במכרז.  

אצלנו קיים ניסיון רב בעזרה להגשת מכרזים עבור קבלנים רשומים ואיתור מכרזים עבור קבלנים, כך שאנו יודעים מהם מערכת השיקולים בבחינת הצעות המכרזים.

ניסיון זה נותן לנו את היכולת לייעץ לחברות כיצד למקסם את הסיכויים לזכייה במכרז.

מכרזים
הגשת מכרזים עבור קבלנים

צרו קשר ללא התחייבות

במידה ושי לכם שאלות בכל תחום המכרזים או תחום של רישום קבלנים והעלאת סיווג לקבלנים אתם מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונשלח לחזור אליכם. במידה ויש לכם שאלה אתם מוזמנים ליצור קשר ללא התחייבות במספר טלפון 077-4564-770 ונציג משרדנו ישמח לסייע לכם.

אתם מוזמנים גם להיכנס לדף הפייסבוק שלנו או לדף היוטיוב שלנו ולהתעדכן בתוכן שיכול עזור לכם בתחום רישום קבלנים.

השאירו תגובה

צרו קשר

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם